meta>

Facebook

Twitter

On-line objednávka

Instagram

Bezpečné tandemové seskoky - Skysport team

 

Používáme nejlepší technické vybavení

 

Naše společnost Skysport team s.r.o. používá moderní tandemové systémy SIGMA od firmy UPT (Relative Workshop USA). Tyto padákové komplety byly vyvíjeny dle nejnovějších poznatků o tandemových seskocích a jsou výsledkem 30-ti lete zkušenosti této firmy v této oblasti. Tandemové systémy Sigma obsahují mnoho bezpečnostních prvků, díky kterým jsou řazeny na první místo v bezpečnosti a komfortu mezi ostatními tandemovými systémy. Všechny naše padáky jsou vybaveny nejmodernějším automatickým záchranným přístrojem CYPRES 2, který dokáže sám vyhodnotit situaci a otevřít záložní padák bez zásahu tandempilota!

 

Tandemový seskok

 

je nejbezpečnější a zároveň nejjednodušší cesta k volnému pádu. Bezpečnost a pohodlí našich zákazníků při tandemovém seskoku je u nás na prvním místě. Naše vybavení je pravidelně ošetřováno přímo servisním střediskem Skysport. Opravy a servis padákové techniky provádí naše středisko více než 20 let a je servisním centrem pro mnohé další tandemové společnosti.

Skákejte pouze s profesionály

 

Součástí každého našeho padáku je záložní padák a zabezpečovací přístroj, který automaticky hlídá volný pád dvojice. V případě, že dojde k nepředvídaným událostem, přístroj aktivuje sám otevření záložního padáku.

Po celou dobu tandemového seskoku jste pevně připojeni k našemu tandempilotovi, který má veškeré potřebné kvalifikace pro seskok a taky velkou řadu zkušeností. Naši tandemoví piloti mají na svém kontě více než 20 000 seskoků a jsou profesionály ve svém sportu.

 

SKYSPORT TEAM s.r.o.

 

je držitelem všech potřebným osvědčení pro provozování tandemových seskoků v ČR. Pro naše klienty jsme zárukou, že budou skákat s profesionály a bude zajištěna jejich maximální bezpečnost.

Samozřejmostí je u nás speciální pojištění pro tandemové seskoky.

 

Proč skákat tandemový seskok s námi

 

máme zcela individuální přístup ke svým zákazníkům

věnujeme se Vám po celou dobu pobytu na letišti

garantujeme tandemový seskok v přesně stanovenou hodinu

patříme ke špičce českého parašutismu

jsme profesionální tým zkušených instruktorů

máme více než 20000 seskoků a bohaté zkušenosti

jsme držitelé titulů Mistrů republiky, Evropy a titulů Absolutních Mistrů světa

zajistíme Vám kvalitní a bezpečné prožití celého tandemového seskoku

garantujeme prvotřídní kvalitu našich služeb.

 

TANDEMOVÉ SESKOKY

LETIŠTĚ  KUNOVICE

WIND TUNNEL

Bezpečnost seskoku

Ceník seskoků

Skysport team

Termíny seskoků

Foto - video galerie

Časté dotazy

Počasí na letišti