meta>

Facebook

Twitter

On-line objednávka

Instagram

Tandemová firemní akce v oblacích?

 

Nabízíme realizaci firemních dnů pro Vaše spolupracovníky, ale také pro Vaše zákazníky či obchodní partnery. Připravíme pro Vás program tandemových seskoků, který Vás bude bavit a který bude netradičním a nezapomenutelným zážitkem. Uspořádáním firemního dne upevníte vztahy se svými obchodními partnery a posílíte svou konkurenceschopnost na trhu.

 

 

Tandemový seskok padákem

 

Seskok padákem je stále více vnímán jako luxusní VIP dárek. Ojedinělý a nezapomenutelný. Darujete svým kolegům zážitek a v tom spočívá největší originalita tandemových seskoků. Řada českých firem zařadila tandemové seskoky do svých pravidelných firemních aktivit a benefitů společnosti. Zařaďte se mezi ně! Darujte zážitek, na který Vaši partneři budou velmi rádi vzpomínat. Tandemový seskok se Skysport team Kunovice bude pro Vás skutečný zážitek.

 

Firemní den pro pracovní kolektivy

 

Pro firmy bez rozdílu zaměření či velikosti připravujeme akce pro pracovní kolektivy. Tyto akce se stávají stále oblíbenějším prostředkem pro teambuildingové aktivity. Cílem firemního dne je bezesporu posílení loajality spolupracovníků, zvýšení motivace a pracovních výkonů. Uspořádáním firemního dne na letišti také můžete odměnit ty nejlepší tandemovým seskokem ...

 

Možnost dalších aktivit

 

  • teambuilding - seskoky a soutěže pro spolupracovníky o hodnotné ceny
  • rauty, celodenní menu, grilování
  • odborná školení či semináře
  • vyhlídkové lety
  • spousta dalších aktivit na Vaše přání ...

 

Firemní den pro obchodní partnery

 

Vybudovat si dobré obchodní vztahy se svými partnery někdy trvá dlouhá léta. My si uvědomujeme důležitost těchto vztahů a proto k organizaci firemních dnů pro Vaše partnery, zákazníky či dodavatele přistupujeme velmi zodpovědně. Průběh firemních dnů bývá zpravidla rozdělen do několika oblastí, kdy vedle hlavního programu tandemových seskoků dne je vytvořen také doprovodný program, který může zahrnovat jak volno-časové aktivity, tak také např. možnost odborného vzdělání. Nezbytnou součástí těchto akcí je také cattering dle Vašich představ.

 

Skysport team - Tandemové seskoky aneb - Co Vám nabízíme

 

Tandemové seskoky ze 4000 m

(25 minut vyhlídkový let, výskok ve 4km nad zemí, cca minuta volný pád v rychlosti přes 200km/hod, několik minut letu na padáku a na závěr pohodlné a bezpečné přistání zpět na letišti)

 

Doprovodný program:

vyhlídkové lety motorovými letadly, lety na větroních, závody na terénních čtyřkolkách, offroad jízdy, a mnoho, mnoho dalšího.

 

Odborný program:

Nabídněte Vašim partnerům víc. V rámci jejich "adrenalinového dne" je můžete seznámit s portfoliem Vašich produktů a služeb, připravit různá školení, vyhlásit věrnostní program, vše dle Vašich představ.

TANDEMOVÉ SESKOKY

LETIŠTĚ  KUNOVICE

WIND TUNNEL

Bezpečnost seskoku

Ceník seskoků

Skysport team

Termíny seskoků

Foto - video galerie

Časté dotazy

Počasí na letišti