meta>

Facebook

Twitter

On-line objednávka

Instagram

ON-LINE OBJEDNÁVKA NA TANDEMOVÝ SESKOK PADÁKEM

 

Požadováno

Požadováno

Odesílání formuláře...

Došlo k chybě na serveru.

Formulář byl přijat.

Požadováno

Požadováno

Požadováno

Požadováno

Požadováno

Informace k tandemovému seskoku padákem:

 

 • Dárkový poukaz má platnost jeden rok od dne doručení. Majitel poukazu (tandemový klient) si během sezony - dle vlastního výběru rezervuje den a hodinu seskoku na telefonním čísle: 602 180 888. Číslo je uvedené i na dárkovém poukazu.

 

 • Dárkový poukaz do kterého si můžete vepsat libovolný text nebo jméno obdarovaného.

 

 • Dárkový poukaz je možné zaplatit bankovním převodem, na dobírku nebo hotově u nás na letišti v den seskok. Pokud obdarovaný dárek odmítne, klidně může skočit někdo jiný (poukaz je přenosný) nebo můžete poukaz stornovat - vis naše obchodní podmínky.

 

 • Pokud již máte zarezervovaný termín seskoku a rozhodnete se jej změnit a seskok přesunout na jiný termín, oznamte nám tuto změnu co nejdříve. Umožníte nám tak neblokovat místo v letadle pro dalšího tandemového klienta.
     V den Vašeho seskoku - než se k nám vydáte – nás ještě jednou kontaktujte na tel. 602 180 888 a my Vám potvrdíme jestli je počasí pro seskok vhodné.

 

 • Promyslete si předem termín seskoku a objednejte se pár dnů dopředu před zvoleným termínem. Samozřejmě se můžete objednat i v den seskoku, ale tady riskujete, že vámi požadovaný termín již bude obsazen.
     Zvolte si hodinu seskoku. (Seskoky provádíme od 9.00 do 18.00 hod.) Na letiště se musíte dostavit 45 min před seskokem.
 •  V den seskoku nám ráno zavoláte 602 180 888 pro potvrzení Vašeho příjezdu. My Vám potvrdíme, že počasí je dobré a dostavíte se k nám na předem stanovenou hodinu.
     Na seskok potřebujete: sportovní obuv a dobrou náladu. Vše ostatní Vám na seskok zapůjčíme. Pokud máte dárkový poukaz na seskok nebo nějakou z našich slev – nezapomeňte to vzít sebou.