meta>

Twitter

ON-LINE OBJEDNÁVKA

On-line objednávka

Dárkový poukaz na tandemový seskok z letadla - letiště Slávica

 

Dárkové poukazy jsou vhodný dárkem pro každou příležitost. Překvapte své blízké tandemovým seskokem a věnujte jim dárkový poukaz na tandemové seskoky. Dárkový poukaz není vázán žádným konkrétním termínem seskoku, ten si vybere obdarovaný později sám. Dárkový poukaz na tandemový seskok má své číslo, které slouží jako specifický symbol pro seskok a platbu. Na dárkový poukaz můžete uvést jméno dárce poukazu a taky jméno obdarovaného. Dárkový poukaz je platný po dobu jednoho roku od data zakoupení. Prodloužení životnosti poukazu je možné po domluvě na tel. 602 180 888. Letiště Slávnica je 60 km od Kunovic, cca 30 km od hraničního přechodu Starý Hrozenkov a 15 km od přechodu Horné Srnie.

 

Objednávka poukazu na tandemový seskok

 

  • Dárkový poukaz na seskok  3 900 Kč

 

  • Dárkový poukaz na seskok + video záznam na ruce tandempilota   5 300 Kč

 

 

  • Pokud se rozhodnete pro tandemový seskok se záznamem z ruky tandempilota VIDEO, případně pro variantu VIDEO/FOTO ( video záznam externího kameramana cena 2300 Kč), odnesete si Váš záznam do 45 minut po seskoku. Ve standardní nabídce je flash disk (8GB) nebo DVD disk. Naše videozáznamy jsou v kvalitě HD.
  • Video záznam z ruky pilota - s kamerou GO PRO je záznam tandemového seskoku z ruky tandempilotota. Jedná se o originální nahrávku tandemového seskoku včetně letu na padáku. Tuto variantu vřele doporučujeme, ze záznamu lze dodatečně zhotovit i foto.

 

 

TANDEMOVÉ SESKOKY

LETIŠTĚ  SLÁVNICA

WIND TUNNEL

Bezpečnost seskoku

Ceník seskoků

Skysport team

Termíny seskoků

Foto - video galerie

Časté dotazy

Počasí na letišti

Webkamera na letišti

Instagram