meta>

Facebook

Twitter

On-line objednávka

Instagram

Dárkový poukaz na tandemový seskok z letadla - letiště Kunovice

 

Dárkové poukazy jsou vhodný dárkem pro každou příležitost. Překvapte své blízké tandemovým seskokem a věnujte jim dárkový poukaz na tandemové seskoky. Dárkový poukaz není vázán žádným konkrétním termínem seskoku, ten si vybere obdarovaný později sám. Dárkový poukaz na tandemový seskok má své číslo, které slouží jako specifický symbol pro seskok a platbu. Na dárkový poukaz můžete uvést jméno dárce poukazu a taky jméno obdarovaného. Dárkový poukaz je platný po dobu jednoho roku. Prodloužení životnosti poukazu je možné po domluvě na tel. 602 180 888 (po 17 hod.)

 

Objednávka poukazu na tandemový seskok

 

 

 

Dárkový poukaz na seskok 4300,-Kč

 

Dárkový poukaz na seskok + video záznam na ruce tandempilota  5900,-Kč

 

Dárkový poukaz na seskok + externí video + foto  6400,-Kč

 

 

Můžete se rozhodnout pro tandemový seskok se záznamem z ruky tandempilota ( doporučujeme), případně pro variantu - externí  VIDEO/FOTO  (video záznam externího kameramana), odnesete si Váš záznam do 20 minut po seskoku. Ve standardní nabídce je flash disk (8GB). Naše videozáznamy jsou v kvalitě HD.

 

Video záznam z ruky pilota - s kamerou GO PRO je záznam tandemového seskoku z ruky tandempilotota. Jedná se o originální nahrávku tandemového seskoku včetně letu na padáku. Tuto variantu vřele doporučujeme.

 

 

TANDEMOVÉ SESKOKY

LETIŠTĚ  KUNOVICE

WIND TUNNEL

Bezpečnost seskoku

Ceník seskoků

Skysport team

Termíny seskoků

Foto - video galerie

Časté dotazy

Počasí na letišti