meta>

Facebook

Twitter

On-line objednávka

Instagram

Tandem v Kunovicích u Uherského Hradiště

 

Tandemový seskok Kunovice aneb příjemný den na jižní Moravě

 

Pokud k nám míříte na svůj tandemový seskok z daleka nebo máte jednoduše chuť spojit příjemné s nezapomenutelným a prožít volný čas s rodinou či přáteli, pak je jižní Morava tím pravým místem. V okolí Kunovic, kde se nachází letiště s tandemovými seskoky, se nachází spousta hezkých a příjemných míst.

 

V našem kraji naleznete mnoho přírodních, historických i kulturních památek.

 

Přímo na letišti můžeme zprostředkovat ubytování v chatkách přímo v areálu kunovického letiště (nutno objednávat předem z důvodu omezené ubytovací kapacity). V areálu se nachází bar s restaurací. Přímo na místě, kde se provádí tandemové seskoky, si můžete dát v baru kávu a sledovat přistávající parašutisty.

 

Kulturní památky a zajímavosti v okolí Kunovic

 

Letecké muzeum Kunovice

Rozhledna na Rovnině - Mařatice, Uherské Hradiště

Areál měšťanských vinných sklepů

Zámecký park Buchlovice

Státní hrad Buchlov

Muzeum Podhradí, Buchlovice

Státní zámek Buchlovice

Baťův kanál, řeka Morava, Uherské Hradiště

 

Slovácké muzeum v Uherském Hradišti a Galerie Slováckého muzea, www.slovackemuzeum.cz

Památková rezervace Vlčnov-Kojiny - soubor tzv. vlčnovských búd, vinohradnických staveb, lisoven bez sklepa, které představují ucelený areál historicky velmi hodnotných staveb. Vzdálenost od Kunovic: 13km, 18min.)

Národní kulturní památka Hradisko Sv. Klimenta - hradisko sv. Klimenta patří k velmi významným památkám z doby Velké Moravy- Archeologická památka.

Osvětimany - (vzdálenost od Kunovic: 24km)

Hrad Cimburk - uprostřed chřibských lesů dominuje štíhlá hlásná věž spojená s hradním palácem. Expozice v baště je věnována historii a stavebnímu vývoji hradu. (Vzdálenost od Kunovic: 32km),

Lapidárium a podzemí baziliky - v podzemí baziliky Nanebevzetí Panny Marie a sv. Cyrila a Metoděje je možné navštívit lapidárium, které dokumentuje vzhled původního, pozdně románského kláštera Vzdálenost od Kunovic:13km Velehrad, www.jesuit.cz

 

Kulturní památky a zajímavosti v okolí Kunovic

 

Baťův kanál - přírodní a technická památka

Půjčovna hausbótů v Uherském Hradišti

www.batakanal.cz

Kulinární plavby - pro skupiny

 

Pokud k nám míříte na svůj tandemový seskok z daleka nebo máte jednoduše chuť spojit příjemné s nezapomenutelným a prožít volný čas s rodinou či přáteli, pak je jižní Morava tím pravým místem. V okolí Kunovic, kde se nachází letiště s tandemovými seskoky, se nachází spousta hezkých a příjemných míst.

 

Vinná plavba !!! | Z vody ke hvězdám | Lodí do vinného sklepa | Lodí za historií | Plavba do Plžů | Plavba se zabijačkovými specialitami |

 

Možnosti sportovních aktivit v okolí Kunovic

 

Cyklotrasy a turistické trasy

Putování za historií Uherskohradišťska. Trasa vás provede jihovýchodním okrajem Chřibů a zavede vás do Starého Města či proslulých Buchlovic se zámkem a překrásným parkem. Délka trasy je 40,5 km.

 

Velkomoravská poutní cesta

 

Trasa spojuje většinu obcí mikroregionu Buchlov a umožňuje odbočení na nejvýznamnější turistické cíle v jižní a střední části Chřibů. Délka trasy je 59 km.

 

Přírodní koupaliště Ostrožská Nová Ves

 

Aquapark Delfín v Uherském Brodu - centrum pohybových aktivit. Krytý plavecký bazén a koupaliště v Uherském Hradišti. Beach Volejbal (sportovní areál Širůch). Bowling. Jízdy na koni v Mařaticích, Buchlovicích a Osvětimanech.

 

 

TANDEMOVÉ SESKOKY

LETIŠTĚ  KUNOVICE

WIND TUNNEL

Bezpečnost seskoku

Ceník seskoků

Skysport team

Termíny seskoků

Foto - video galerie

Časté dotazy

Počasí na letišti