meta>

Facebook

Twitter

On-line objednávka

Instagram

Tandemový seskok letiště Kunovice

Tandemový seskok je nejjednodušší cesta, jak si vyzkoušet bezpečně největší adrenalinový zážitek Vašeho života. Tandemové seskoky jsou určeny pro Ty, kteří chtějí zažít, jaké to je padat volným pádem z výšky 4 km bez nutnosti absolvovat nějaký složitý výcvik. Po celou dobu tandemového seskoku budete bezpečně připoutáni ke svému tandempilotovi, který udělá všechno za Vás a Vy si budete moci Váš tandemový seskok vychutnat!

 

 

Ceník - tandemový seskok

 

 

 

 

Tandemové seskoky Kunovice - splňte si svůj sen!

 • Nabízíme unikátní individuální přístup ke svým pasažérům. Garantujeme Váš tandemový seskok v přesně stanovený čas, jak si ho objednáte. Tandemový seskok je pro nás stejný zážitek jako pro Vás a proto skáčeme a užíváme si to společně s Vámi.

 

 • Postup pro rezervaci seskoku

 

 • Pro rezervaci tandemového seskoku volejte tel. 602180 888 nebo nás kontaktujte mailem: office@skysport.cz / případně se objednejte přímo na: web. objednávka ZDE

 

 • Promyslete si předem termín tandem seskoku a objednejte se týden nebo i dříve dopředu před zvoleným termínem. Samozřejmě se můžete objednat i v den seskoku, ale tady riskujete, že vámi požadovaný termín už bude obsazen.

 

 • Zvolte si hodinu pro tandemový seskok. (Seskoky provádíme každý víkend od 9.00 do 18.00 hod.) Na letiště se musíte dostavit min. 45 min. před seskokem.

 

 

 

 • V den tandemového seskoku nám ráno zavoláte opět na tel. 602 180 888 pro potvrzení Vašeho příjezdu. My Vám potvrdíme, že počasí je dobré a dostavíte se k nám na předem stanovenou hodinu.

 

 • Na tandemový seskok potřebujete: sportovní obuv a dobrou náladu. Vše ostatní Vám na tandem seskok zapůjčíme. Pokud máte dárkový poukaz na seskok nebo nějakou z našich slev - nezapomeňte to vzít sebou.

Tandemový seskok trvá asi jednu hodinu

 

Tandem seskok trvá asi jednu hodinu včetně desetiminutové přípravy před nástupem do letadla. Stačí si jen předem zamluvit den a hodinu, která Vám nejvíce vyhovuje. Po příjezdu na letiště Vás naše asistentka krátce informuje o celém průběhu tandemového seskoku a vyplní s vámi krátký registrační formulář. Poté se Vám bude věnovat náš tandempilot, který Vám obleče tandemový postroj, cvičně si Vás k sobě na zemi připoutá a vysvětlí základní úkony během letu v letadle, volného pádu, letu na padáku a přistání. Seznámíte se s kameramanem, který bude Váš tandemový seskok filmovat a fotit. V průběhu celé přípravy na tandemový seskok se můžete ptát na cokoliv, co Vás bude zajímat. Uděláme Vám fotografie dle Vašeho přání, můžete se vyfotografovat se členy Vaší rodiny, kamarády - vše dle Vašeho přání. Na vše budete mít dostatek prostoru, Váš tandemový seskok proběhne bez zbytečného spěchu.

 

Během 20 timinutového vyhlídkového letu

 

V průběhu stoupání letadla na Váš tandemový seskok, si v našem pohodlném letadle L-410 Turbolet budete moci vychutnat zážitky pohledu na krásné prostředí Kunovického letiště a jeho okolí. Tandempilot Vám ochotně popíše to, co uvidíte pod sebou. Uvidíte, jak místa Vám notoricky známá jsou z výšky jiná a půvabná. Ke konci stoupání si Vás tandempilot k sobě pevně připoutá a krátce shrne vše, co Vás čeká po výskoku z letadla.

 

Ve výšce 4000m se otevřou dveře letadla

 

Nejprve letadlo opustí sportovní parašutisté. Poté se společně s tandempilotem přemístíte ke dveřím letadla i Vy a vyskočíte společně vstříc svým prvním zážitkům z volného pádu. Po výskoku Vás čeká asi minutový volný pád rychlostí až 220 km/hod. Během volného pádu uslyšíte jen vzduch kolem sebe, hluk a nápor vzduchu se dá přirovnat k otevřenému okénku v autě na dálnici.

 

Ve výšce 1500 m nad zemí

 

V této výšce tandempilot sám otevře padák. Pád se zastaví a kolem Vás se rozprostí naprosté ticho a Vy objevíte kouzlo, které každý den prožívají ti, kterým život dal křídla. Obraz krajiny pod Vámi Vám vezme dech. Tandempilot Vám umožní vyzkoušet si řízení padáků, abyste zjistili, že je to daleko jednodušší než řízení automobilu. Deset minut Vám uteče jako voda a poté vrátíte řízení padáku tandempilotovi, který s Vámi bezpečně přistane na místě, odkud jste startovali.

 

Přistání na tandemovém padáku je velmi měkké

 

Tandempilot přistává na nohy jako první a jakýkoliv tvrdší dopad sám zmírňuje. Přistání v tandemovém seskoku se dá přirovnat k seskoku ze židle. Po přistání už můžete sdílet zážitky z tandemového seskoku s celým naším týmem, s Vaší rodinou a známými. Vaše přistání bude sledováno Vašimi přáteli z bezprostřední blízkosti. Celý průběh seskoku, od přípravy až po přistání, bude natáčen digitální videokamerou a taky fotografován zkušeným kameramanem-parašutistou. Ten získané záběry sestříhá a ozvučí. Video obdržíte na DVD. Foto v digitální profi kvalitě obdržíte na CD. Záleží jen na Vás, co si u nás objednáte. (ukázky viz Foto & Video).

 

Při Vašem tandemovém seskoku

 

Při tandem seskoku s námi můžete strávit celý den a věřte, že nebudete chtít opustit letiště. Řada tandemových pasažérů se k nám vrací, absolvují několik seskoků v průběhu roku nebo jen tak jezdí trávit s námi víkendy na letiště a čerpat atmosféru, která tady je. Adrenalin, přátelství, zážitky, uvolnění. Na den prožitý s námi během tandemového seskoku nikdy nezapomenete a budete na něj rádi vzpomínat a vracet se neustále k němu.

To Vám náš Skysport team plně garantuje.

 

Obchodní podmínky ZDE

 

Dárkový poukaz má platnost jeden rok ode dne doručení. Majitel poukazu (tandemový klient) si během sezony - dle vlastního výběru rezervuje den a hodinu seskoku na telefonním čísle: 602 180 888. Číslo je uvedené i na dárkovém poukazu. Pokud nestihnete seskok absolvovat do jednoho roku je možné poukaz po tel. dohodě prodloužit na 2 roky.

 

Dárkový poukaz nebo dárkovou plechovku je možné zaplatit bankovním převodem, na dobírku nebo hotově u nás na letišti v den seskok. Pokud obdarovaný dárek odmítne, klidně může skočit někdo jiný (poukaz je přenosný) nebo můžete poukaz stornovat. Peníze Vám budou okamžitě vráceny. Storno poplatek činí 500 Kč.

 

Pokud již máte zarezervovaný termín seskoku a rozhodnete se jej změnit a seskok přesunout na jiný termín, oznamte nám tuto změnu co nejdříve. Umožníte nám tak neblokovat místo v letadle pro dalšího tandemového klienta.

V den Vašeho seskoku - než se k nám vydáte – nás ještě jednou kontaktujte na tel. 602 180 888 a my Vám potvrdíme jestli je počasí pro seskok vhodné.

 

Poštovné pro dárkovou plechovku je 100,- Kč - poukaz na seskok zasíláme bezplatně.

Po obdržení Vaší objednávky Vás budeme kontaktovat. Jestliže máte speciální požadavky, neváhejte nám napsat!

email: office@skysport.cz / nebo tel.: 602 180 888

 

Doporučení - postup pro rezervaci tandemového seskoku

 

 • Promyslete si předem termín seskoku a objednejte se pár dnů dopředu před zvoleným termínem. Samozřejmě se můžete objednat i v den seskoku, ale tady riskujete, že vámi požadovaný termín již bude obsazen.
 • Zvolte si hodinu seskoku. (Seskoky provádíme od 9.00 do 18.00 hod.) Na letiště se musíte dostavit min. 45 min před seskokem.
 • Stáhněte si příjezdovou mapku ZDE – pro Váš snadný příjezd na letiště Kunovice.
 • V den seskoku nám ráno zavoláte 602 180 888 pro potvrzení Vašeho příjezdu. My Vám potvrdíme, že počasí je dobré a dostavíte se k nám na předem stanovenou hodinu.
 • Na seskok potřebujete: sportovní obuv a dobrou náladu. Vše ostatní Vám na seskok zapůjčíme. Pokud máte dárkový poukaz na seskok nebo nějakou z našich slev – nezapomeňte to vzít sebou.

 

TANDEMOVÉ SESKOKY

LETIŠTĚ  KUNOVICE

WIND TUNNEL

Bezpečnost seskoku

Ceník seskoků

Skysport team

Termíny seskoků

Foto - video galerie

Časté dotazy

Počasí na letišti