meta>

Facebook

Twitter

On-line objednávka

Instagram

Tandemové seskoky padákem se Skysport team s.r.o.

 • Tandemové seskoky padákem  - SKYSPORT

 

 • Přes 7000 spokojených klientů

 

 • Bezpečnost je u nás až na prvním místě

 

 • Vyhlídkový let do výšky 3 - 4 km (40 min.)

 

 • Volný pád rychlosti 200 km/hod.

 

 • Let na padáku z výšky 1500m (7 min.)

 

 • Bezpečný skydiving a měkké přistání

 

Tandemové seskoky padákem Kumovice.

 

Skysport team - profesionální centrum pro tandemové seskoky padákem. Díky této skvělé poloze doporučujeme seskoky všem klientům z Moravy i Slovenska.

 

Skysport team – profesionální centrum skydivingu pro tandemové seskoky na Moravě a Slovensku.
 
Skysport team  - největší profesionální centrum pro tandemové seskoky na Moravě a Slovensku. Na letišti v Kunovicích najdete špičkové zázemí pro tandemové seskoky a firemní akce. Díky skvělé poloze těchto letišt doporučujeme seskoky všem klientům z Moravy i Slovenska. Letiště Kunovice obnovilo provoz tandemových seskoků pro rok 2019. Proto naše hlavní letiště v roce 2019 bude letiště Kunovice,
 
Vzdálenosti za námi na letiště

 

 

 

 

 

 

 

Doporučení - postup pro rezervaci tandemového seskoku
 
 • Promyslete si předem termín seskoku a objednejte se pár dnů dopředu před zvoleným termínem. Samozřejmě se můžete objednat i v den seskoku, ale tady riskujete, že vámi požadovaný termín již bude obsazen.
 • Zvolte si hodinu seskoku. (Seskoky provádíme od 9.00 do 18.00 hod.) Na letiště se musíte dostavit min. 45 min před seskokem.
 • Stáhněte si příjezdovou mapku ZDE – pro Váš snadný příjezd na letiště Kunovice.
 • V den seskoku nám ráno zavoláte 602 180 888 pro potvrzení Vašeho příjezdu. My Vám potvrdíme, že počasí je dobré a dostavíte se k nám na předem stanovenou hodinu.
 • Na seskok potřebujete: sportovní obuv a dobrou náladu. Vše ostatní Vám na seskok zapůjčíme. Pokud máte dárkový poukaz na seskok nebo nějakou z našich slev – nezapomeňte to vzít sebou.
 
 
 
 

 

 

Tandemové seskoky s profesionálním týmem české reprezentace. Tandemový sesko  - je bezpečným způsobem, jak si vyzkoušet volný pád.Tandemovéseskoky jsou navíc originálním dárkem, který můžete darovat. Tandemový seskok si můžete u nás objednávat v každém ročním období a je originálním dárkem pro Vaše blízké, kamarády i obchodní partnery. Tandemový seskok můžete skočit s námi každý víkend od začátku dubna až do konce měsíce října. Více o termínech a registraci ZDE. Tandemové seskoky Skysport team s.r.o.

 

 

Tandemové seskoky provozujeme na letišti ve Kunovice. Po dohodě jsme schopni zrealizovat tandemový seskok i na jiných letištích ČR a SR. Váš tandemový seskok jsme schopni časově přizpůsobit Vaším požadavkům. Budeme ale velmi rádi, když Váš tandemový seskok skočíte přímo u nás v Kunovicích a vychutnáte si kouzlo jižní Moravy. Ověříte si pohostinnost místních vinařských sklípků a nevštivíte námi doporučené místa které stojí za to vidět. Budete překvapení krásou místní fauny a flory v tomto regionu. Tandemový seskok je nejjednodušší cesta, jak si vyzkoušet bezpečně největší adrenalinový zážitek Vašeho života.

 

Seskok je určen pro ty, kteří chtějí zažít, jaké to je padat volným pádem z výšky 4 km bez nutnosti absolvovat Před tandem seskokem nemusíte absolvovat žádný složitý výcvik, seskok z letadla je snadný a vše potřebné Vám tandempilot vysvětlí během krátkého školení před seskokem. Po celou dobu při tandemovém seskoku budete bezpečně připoutáni ke svému tandem-pilotovi, který udělá všechno za Vás a Vy si budete moci tak seskok naplno vychutnat! Tandemový seskok je dokonalou možností si vyzkoušet volný pád prostorem a možností zažít tento pocit bez zbytečných obav z technických detailů seskoku - o Vaší bezpečnost se postará náš team - tandemových seskoků Skysport team s.r.o.

 

 

Nahlédněte na reference od naších pasažérů a posuďte sami jestli se jim seskok líbil ...

Užijte si volný pád s profesionály.

V našem profesionálním týmu najdete instruktory tandem- piloty s dlouholetými zkušenostmi.

Klademe důraz na kvalitu, individuální přístup k zákazníkům a díky nasbíraným zkušenostem neustále zlepšujeme poskytovaný servis. Tandemový seskok je pro nás radostí Vám ukázat krásu a originalitu našeho sportu.

 

 

 

Mimo tandemové seskoky a výcvik nováčků se naši instruktoři aktivně zúčastňují domácích i mezinárodních parašutistických soutěží. Naši zkušení tandem-piloti Vám zajistí kvalitní a bezpečné prožití celého tandemového seskoku. Naše společnost má svoje zázemí na letišti Slávnica a Kunovice u Uherského Hradiště hlavně z důvodů dokonalého technického zázemí pro letový provoz, tandemové seskoky, stálosti počasí pro náš sport, přátelského prostředí a tradiční pohostinnosti jižní Moravy. Letiště Slávnica a Kunovice je naší stálou základnou. Kromě špičkového zázemí a profesionálního vybavení pro parašutismus Vám taky nabídneme doprovodní program při Vašich firemních akcích. Váš tandemový team Skysport team . Skočte si Váš tandemový seskok s profesionály - Skysport team s.r.o.

 

 

 • Tandemové seskoky
 • Tandemový seskok
 • Tandemové seskoky
 • Tandemový seskok
 • Tandemové seskoky
 • Tandemový seskok
 • Tandemové seskoky
 • Tandemový seskok
 • Tandemové seskoky
 • Tandemový seskok
 • Tandemové seskoky
 • Tandemový seskok
 • Tandemové seskoky

Brno: 60,2 km - 55 minut

Ostrava: 133 km - 2 hodiny 20 minut

Olomouc: 108,8 km - 1 hodina

Praha: 300 km - 3 hodiny 30 minut

Vídeň: 196 km - 2 hodiny 50 minut

Přerov: 102,3 km - 1 hodina 15 minut

Hranice na Moravě: 128,7 km - 1 hodina 40 minut

Opava: 195 km 2 hodiny 55 minut

Zlín: 19,3 km - 10 minut

Bratislava: 101 km - 1 hodina

Uherské Hradiště 0,7 km - 3 minuty

Vsetín: 51,7 km - 1 hodina 10 minut

Břeclav: 1O0,0 km 1 hodina 10 minut

Kvalita prostředí

Profesionalita teamu

WiFi připojení ZDARMA

Restaurace

Terasa s vyhlídkou

Možnost ubytování

Dětský koutek

Hlídání dětí

Dárkové předměty

Firemní akce

ANO - Maximální

ANO - Maximální

ANO - Samozřejmostí

ANO - Samozřejmostí

ANO - Nejlepší v ČR

ANO - Samozřejmostí

ANO - Samozřejmostí

ANO - Perfektní

ANO - Originální

ANO - Perfektní

TANDEMOVÉ SESKOKY

LETIŠTĚ  KUNOVICE

WIND TUNNEL

Bezpečnost seskoku

Ceník seskoků

Skysport team

Termíny seskoků

Foto - video galerie

Časté dotazy

Počasí na letišti