meta>

Facebook

Twitter

On-line objednávka

Instagram

Wind tunnel, aneb větrný simulátor pro volný pád.

 

 

Praha - Letňany, Polsko - Katowice

cenová bomba 2450 Kč za 10 min. letu

 

 

Tel. 777 926 180, wantula@skysport.cz

 

 

Sportovní program

 

Touha uspět žene každého sportovce do stále intenzivnějšího a pečlivě připraveného tréninku. Snaží se stále najít způsoby jak efektivně zlepšit svůj výkon a porazit tak v soutěžním klání své soupeře. Větrné simulátory otevřely bránu k neomezenému tréninku za jakýchkoliv podmínek. Jeho provoz není závislý na meteorologických podmínkách, na stavu přistávací plochy, na stavu technického stavu letadla. Nevznikají zde časové prodlevy startem a stoupáním letadla či balením padáku. Trénovat zde může kdokoliv - začínající student AFF či zkušení mistři svého sportu. Wind tunnel je velmi efektivní nástroj pro všestranný trénink parašutistů.

 

S rozvojem parašutismu souvisí také neustálý rozvoj všech součastných disciplín a postupný vznik nových parašutistických disciplín. Roste také konkurence mezi parašutisty a tak se hledají stále nové a nové možnosti zdokonalování letových schopností a dovedností člověka za volného pádu.

 

Velký důraz pro rozvoj dovedností je kladen hned na počátku sportovního výcviku. Létání ve vzdušných tunelech odhaluje neustále nové a nové možnosti pro všechny úrovně padání a tím pádem oslovuje téměř všechny skupiny parašutistů různých sportovních disciplín, ať už se jedná o trénink skupinové akrobacie či freefly. Wind tunel se proto jeví jako ideální prostředek pro trénink ve volném pádu.

 

Wind tunnel umožňuje trénink po neomezenou dobu, výkony jsou snímány kamerou a mohou být zastaveny a koučovány kdykoli přihlížejícím trenérem. Okamžitá zpětná vazba a lítání v krátkých, po sobě jdoucích intervalech, dává možnost rychlého postupu v dovednostech jak individuálních parašutistů, tak i v dovednostech celých týmů skupinové akrobacie nebo ve volném lítání.

 

V podstatě neexistuje na světě žádný úspěšný závodní tým, který by nezahrnul do tréninkového plánu systematickou přípravu ve wind tunelu. Modelovaný trénink v tunelu dokáže věrně nasimulovat reálný průběh celého seskoku. Trenéři mohou navodit u sportovců uměle i stresové situace a tímto je na tyto události předem připravit a vytrénovat schopnosti stresovým situacím se bránit, popř. se jim zcela vyvarovat. S rozvojem nových disciplín a masivním rozšířením parašutismu u veřejnosti lze bez nadsázky tvrdit, že boom simulátorů volného pádu nás teprve čeká a do budoucna se stane prostředkem k tréninku, bez kterého se neobejde nikdo, kdo to bude myslet s tímto sportem opravdu vážně.

 

Pro výcvik ve větrném simulátoru neexistuje prakticky žádné omezení. Věkový limit pro vstup do wind tunelu je 6 let.

Ceník lítání v Praze včetně koučingu.

Minimální nákup je 10 min. Cena za 10 min. je 3000 Kč. Vstupy do tunelu jsou dle libosti, např. 5x po 2 min. Nákup času není nijak omezen, klidně můžete lítat i hodinu. Možnost lítání i ve větší skupině, podmínkou je ale nákup 10 min. pro každou osobu..

 

Ceník lítání v Katowicích včetně koučingu.

Minimální nákup času pro lítání je 10 min. Cena je 2450 Kč. Pro sportovní trénink doporučujeme 2 x 15 min. Nákup času není omezen. Pro naše klienty v Katowicích nabizíme i ubytování zdarma. Katowice jsou velmi blízko pro dopravu z Moravy. Pouhou jednu hodinu a 50 min. trvá cesta z Prostějova do Katowic. Je možnost si zalítat i ve větší skupině,  opět s podmínkou nákupu 10 min. pro každou osobu.

 

PPrávě jste objevili netradiční, adrenalinový doplněk pro skydivery i širokou veřejnost. Větrný simulátor je bezpečný sportovní zážitek pro každého. Vyzkoušejte si pocit volného pádu bez dlouhých insrukcí, v bezpečné výšce a za neustálého dozoru profesionálního instruktora.

 

Pražský a Katowický tunel jsou tunely s kruhovou skleněnou komorou o průměru 4.3 metrů a celkové výšce 14 metrů, ve které si můžete vyzkoušet jaké to je, když padáte prostorem. Rychlost volného pádu se zde může pohybovat i přes 270km/hod. Tato zábava (sport) je určena všem fyzicky zdatným osobám ve věku od 6 do 100 let. Není třeba předchozích zkušeností, ani speciální fyzické přípravy. Každý se zde naučí ovládat své tělo ve volném pádu po krátké instruktáži - již během prvních vstupů do tunelu.

 

Pokud byste si chtěli vyzkoušet pocit létání v proudu vzduchu v bezpečí našeho větrného tunelu, potom jste na správném místě. Program je přizpůsoben i pro ty, kteří nemají žádnou zkušenost s i Indoor-Skydivingem a rádi by to vyzkoušeli.   V rámci tohoto programu dostane klient kompletní zaškolení zkušeným instruktorem, zapůjčení kompletní výstroje a absolvuje dle libosti dva, tři nebo více minutových vstupů do simulátoru. Můžete si vybrat dobu letu, zarezervovat si čas, případně se Vám pokusíme zodpovědět na Vaše další dotazy.

 

ZDE je ukázka videa z instruktorem ve větrném simulátoru.

 

Kontakt na nás: 777 926 180 nebo office@skysport.cz

TANDEMOVÉ SESKOKY

LETIŠTĚ  KUNOVICE

WIND TUNNEL

Bezpečnost seskoku

Ceník seskoků

Skysport team

Termíny seskoků

Foto - video galerie

Časté dotazy

Počasí na letišti